לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772

עו"ד אמיר זבולון – אודות

גיבוש טקטיקה היא המפתח לניהול למערכה משפטית ממוקדת וקצרה בהליכי גירושין, וזאת מבלי לחולל נזקים בלתי הפיכים. בני זוג אשר מתגרשים רק נפרדים זה מזו – אבל לעולם הם יישארו הורים במשותף לילדיהם. אני שם לי במטרה בכל תיק לחשוב על הילדים של הלקוחות כאילו הם היו ילדי שלי, ואיך כדאי למזער את הפגיעה בהם. הדבר השני שחשוב לי – השגת המקסימום האפשרי בכל ההיבטים עבור הלקוחות שלי, בשביל זה אני שם – להלחם על הזכויות שלהם.

מאז שפתחתי את המשרד בשנת 2006 – חרטתי על דגל משרדי את הנחת העבודה כי זמינות היא שם המשחק – אני וצוות משרדי זמינים ללקוחותינו 24/7, מלווים ותומכים לאורך כל ההליך.

___
עו"ד אמיר זבולון עוסק בדיני המשפחה למעלה מעשור, בעלים של משרד בוטיק המתמחה בייצוג משפטי של מתגרשים, דיני ירושה ואפוטרופסות. עו"ד זבולון הינו מגשר מוסמך, חבר ברשימת הבוררים במוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין וכן חבר בועדת דיני משפחה של לשכת עורכי הדין.

המשרד עומד בקשרי עבודה הדוקים עם נותני שירות המלווים את לקוחות המשרד: פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, יועצים זוגיים, מטפלים משפחתיים ועוד.

עו"ד אמיר זבולון מנהל מזה כ-7 שנים את פורום דיני משפחה באתר הפורומים המשפטיים, ומשיב בהתנדבות לשאלות של מאות גולשים בשנה בתחום דיני המשפחה. בנוסף, מקפיד עו"ד זבולון להתנדב במסגרת ויצ"ו כדי לתת משלו לקהילה, ולסייע היכן שרק ניתן למיעוטי יכולת.

עו"ד לימור מסר: "תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי. הניסיון שרכשתי במהלך השנים הרבות שאני עוסקת בייצוג בהליכי גירושין מאפשרים לי לנווט את הלקוח לאורך ההליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית, שתאפשר לו לשים את הליך הגירושין מאחוריו, ולצאת לדרך חדשה".

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: משאית.האמור לעיל ובכל המאמרים באתר הליכי גירושין אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: משאית.
פרטי יצירת קשר:

 

יגיע כפיים 2,

תל אביב

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772


מידע חשוב נוסף