לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772

עורך דין פלילי

משרדי עורכי דין המתמחים בדין הפלילי, מייצגים את הלקוח, בכל שלבי ההליך הפלילי, מן החקירה במשטרה ועד להגשת כתב אישום.

במסגרת החקירה במשטרה, תפקידו של עורך דין פלילי הוא לשמור על זכויותיו של הלקוח ולנסות למנוע הגשת כתב אישום.

הדין הפלילי כולל עבירות רבות וביניהן שימוש וסחר בסמים, עבירות אלימות, עבירות מין, הלבנת הון וכיו"ב. עורך דין פלילי בקיא במשפט הפלילי כולו ומטפל בקשת רחבה של תיקים.

כאשר עורך דין פלילי מייצג לקוח המואשם בעבירה פלילית, יבחן היטב את תיק התביעה ועל פיו, יחליט מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בכתב האישום.

לעיתים, טובת הלקוח תהיה בניהול התיק בבית המשפט. שם, יתקוף עורך הדין את ראיות התביעה ויציג ראיות לחפותו של הנאשם. במקרים אחרים, טובת הלקוח היא בעסקת טיעון עם התביעה.

הוזמנת לחקירה? פנה אל עורך דין פלילי!

הליך פלילי מתחיל בחקירה משטרתית. אם זומנת לחקירה, זהו השלב שבו עליך לפנות אל עורך דין פלילי.

נחקרים רבים אינם פונים לעורך דין, אלא כאשר ההליך הפלילי נמצא בשלבים מתקדמים. התנהגות זו נובעת מתמימות הנחקר, אשר מאמין כי האמת תצא לאור במשטרה או בבית המשפט ועל כן, הוא אינו זקוק לעורך דין. זוהי טעות שכיחה מאוד, אשר מחירה – כבד!

תפקידו של החוקר המשטרתי הוא לאסוף עדויות והוא אינו תמיד מקפיד על זכויותיו של הנחקר. על כן, חייב הנחקר לקבל ייעוץ משפטי מקצועי של עורך דין פלילי, לפני החקירה.

מהו הסדר טיעון? עורך דין פלילי

בישראל, תיקים פליליים רבים נסגרים על ידי הסדר טיעון בין התביעה לנאשם. הסדר טיעון משרת את טובת הלקוח, כאשר יש סיכוי גבוה כי ראיות התביעה יובילו להרשעה בעבירה.

עסקת הטיעון יכולה להיות יוזמה של התביעה או של הסנגור, המייצג את הנאשם. כך או כך, תפקידה הוא לשרת את האינטרסים של שני הצדדים: התביעה מפחיתה את חומרת האישום ומציעה לנאשם, עונש מופחת, בתמורה להודאתו.

עורך דין פלילי מנהל משא ומתן לעסקאות טיעון ומייעץ ללקוח, האם להסכים או לדחות את ההסדר, על פי נסיבות התיק.

בתי המשפט אינם מחויבים לאשר הסדרי טיעון, אך לרוב אכן עושים זאת.

ישנם הטוענים כי עסקאות טיעון אינן משקפות את האינטרס הציבורי של ענישה חמורה ואינן מתחשבות בנפגעי העבירה.

מנגד נטען כי ללא הסדרי טיעון, בתי המשפט לא היו מצליחים לתפקד. זאת משום שחלק ניכר מן התיקים הפליליים, דורשים דיוני הוכחות ארוכים, הנמשכים זמן רב.

איך בוחרים עורך דין פלילי?

בחירת עורך דין, היא החלטה אשר חייבת להיעשות בכובד ראש, בוודאי כאשר מדובר על עורך דין פלילי. טרם ישכור אדם את שירותיו של עורך דין פלילי, עליו לבחון מספר דברים:

1. עיסוק בדין הפלילי : ראשית, יש לוודא כי עורך הדין מתמחה בדין הפלילי ומייצג את הלקוח, בכל השלבים של ההליך: מן החקירה ועד למשפט.

2. הצלחה : מקצועיות נמדדת באחוזי הצלחה. יש לבדוק כיצד טיפל עורך הדין בתיקים דומים בעבר ומה הייתה התוצאה. חשוב שלא להתפתות אחר הבטחות שווא!

3. כימיה בינאישית : מערכת היחסים שבין עורך דין ללקוח, דורשת פתיחות רבה מצד הלקוח ולכן, חשוב מאוד שתהיה כימיה בין הצדדים.

זומנתם לחקירה? אל תחכו! פנו בהקדם אל עורך דין פלילי. קבלת ייעוץ משפטי בשלב הראשוני של ההליך הפלילי היא הכרחית לשמירה על זכויות הנחקר ולמניעת המשך הליכים. בחירת עורך דין פלילי, חייבת להיעשות בכובד ראש, תוך בדיקת מומחיותו של עורך הדין והצלחותיו בתיקים דומים.

עו"ד לימור מסר: "תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי. הניסיון שרכשתי במהלך השנים הרבות שאני עוסקת בייצוג בהליכי גירושין מאפשרים לי לנווט את הלקוח לאורך ההליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית, שתאפשר לו לשים את הליך הגירושין מאחוריו, ולצאת לדרך חדשה".

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: בית.האמור לעיל ובכל המאמרים באתר הליכי גירושין אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: בית.
פרטי יצירת קשר:

 

יגיע כפיים 2,

תל אביב

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772


מידע חשוב נוסף