לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772

פורום רשלנות רפואית – במה לרשלנות בבדיקה רפואית

רשלנות רפואית

פורום רשלנות רפואית הוא פלטפורמה מצוינת לקבלת מידע רפואי בתחום שונים של הרפואה והוא מהווה גם במה לרשלנות בבדיקה רפואית. במה דברים אמורים? רשלנות רפואית הינה תופעה שכיחה למדי אשר יכולה להתרחש גם במסגרת בדיקה רפואית. כניסה אל פורום רשלנות רפואית יכולה לצייד את הגולש במידע רלוונטי ולסייע לו להימנע ממקרה של רשלנות רפואית.

על חשיבותה של בדיקה רפואית

ביצוע בדיקה רפואית כעניין שבשגרה יכולה להציל חיים ואין להקל ראש בחשיבותה. הדבר נכון פי כמה כאשר מדובר באדם המצוי בסיכון מסוים, אם בשל עבר רפואי בעייתי, אם בשל גילו או אם בשל רקע גנטי. למותר לציין כי נשים בהיריון זו קבוצת אוכלוסייה המוכרחה להיות במעקב רפואי צמוד ביותר כאשר בדיקה רפואית בהיריון נעשית לעיתים תכופות מאוד.

סטנדרט הטיפול הסביר אשר קבע כי קיימת חובת זהירות בין רופא למטופל, דורש את ביצועה של בדיקה רפואית כחלק מנוהל העבודה התקין. רופא אשר לא שלח מטופל לבצע בדיקה רפואית כאשר המקרה דרש זאת, יכול למצוא עצמו כנתבע בתביעה של רשלנות רפואית, אם מעשהו או ליתר דיוק, מחדלו, גרם לאותו מטופל נזק משמעותי.

מקרה אחר של רשלנות רפואית בגין בדיקה רפואית הוא מצב שבו הגורם הרפואי לא אבחן בעיה רפואית כלשהי כאשר הוא ביצע את הבדיקה הרפואית או בחן את תוצאותיה. בסיטואציה מעין זו, במידה והמדובר במחלה או בעיה רפואית אשר הרופא הסביר היה צריך לאבחנה, ייתכן כי המטופל יגיש כנגד הגורם הרפואי תביעה בשל רשלנות רפואית.

לעיתים, מאובחנת מחלה כלשהי באיחור משמעותי ואיחור זה גרם למטופל נזק שלא ניתן לתקנו. במצב דברים זה, יפסוק בית המשפט למטופל פיצויים כספיים גבוהים וזאת למשל בגין אובדן כושר השתכרות, הוצאות רפואיות ונזק נפשי של כאב וסבל.

לשם הגשת תביעה משפטית בגין רשלנות רפואית, יש לפנות לעו"ד המתמחה בתחום רשלנות רפואית. מדובר בתחום משפטי מורכב ביותר ועל כן ישנה חשיבות רבה בפנייה אל עו"ד אשר מתמחה בענף זה באופן ספציפי. עורך הדין יבחן את התיק ובמידה וקיימת עילת תביעה, ישלח עורך הדין את הלקוח אל מומחה רפואי שיבצע בדיקה רפואית. במידה והמומחה ימצא כי הייתה רשלנות בטיפול, ייתן חוות דעת מומחה אותה יגיש המטופל אל בית המשפט לתמיכה בטענותיו.

פורום רשלנות רפואית

פורום רשלנות רפואית פותח בפני הגולש אפשרות לקבלת מידע רחב ומקיף בכל תחום רפואי הרלוונטי לו. פורום רשלנות רפואית מכיל אינפורמציה רבה על מגוון של נושאים כאשר מנהלי הפורום הם אנשי מקצוע אשר עונים על שאלות המוצגות בפניהם במסגרת פורום רשלנות רפואית. פורום רשלנות רפואית מהווה אפוא במה מצוינת לקבלת מידע בנושא של רשלנות רפואית בתחומי הרפואה השונים כאשר במה גם מכילה את נושא הרשלנות הרפואית בשל בדיקה רפואית.

כאמור, המחדל לבצע בדיקה רפואית היכן שהדבר נדרש או אי אבחון של מחלה בעקבות בדיקה רפואית היכן שהיה סביר לאבחנה, הנם בגדר רשלנות רפואית של הגורם המטפל. בשל שכיחותה של התופעה הזו, רשלנות רפואית יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים על מנת לצמצם את הסיכון לרשלנות רפואית. אמצעי זהירות חשוב הוא גלישה בתוך פורום רשלנות רפואית אשר מכיל אינפורמציה רלוונטית על רשלנות רפואית בכלל ורשלנות רפואית בבדיקה רפואית בפרט.

מה אפשר למצוא במסגרת פורום רשלנות רפואית:

1. פסיקה ומאמרים – פורום רשלנות רפואית מתעדכן בפסיקה חדשה ותקדימית, במסגרתה ניתן ללמוד על עמדת בתי המשפט בתחומים שונים ולקבל אומדן אודות גובה הפיצויים.

2. חוויות אישיות – גולשים רבים נכנסים אל פורום רשלנות רפואית וחולקים חוויות חיוביות ושליליות שחוו במסגרת טיפול רפואי. ניתן ללמוד רבות ממקרים אלו ואף לפנות באופן אישי אל גולש אחר לקבלת פרטים נוספים.

3. אנשי מקצוע מעולים – מנהלי פורום רשלנות רפואית הנם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר מתמחים בתחום רשלנות רפואית. ניתן להפנות אליהם שאלות וגם לפנות לקבלת ייעוץ אישי.

סיכום המאמר

כל אדם הדואג לבריאותו, חייב לעשות בדיקה רפואית בכל תקופת זמן מסוימת על מנת לוודא כי בריאותו תקינה. במצב של בעיה רפואית, בדיקה רפואית תאפשר גילוי מוקדם וטיפול יעיל ומהיר בבעיה. כאמור, רשלנות רפואית במסגרת בדיקה רפואית היא תופעה קיימת ועל כן רצוי לפנות אל פורום רשלנות רפואית לקבלת מידע חיוני כחלק מאמצעי הזהירות שניתן לנקוט למען הימנעות מרשלנות רפואית. אנשי המקצוע הטובים בתחום עומדים לרשותכם- פורום רשלנות רפואית.

עו"ד לימור מסר: "תחושת האחריות כלפי לקוח שפנה אליי לצורך ייצוג משפטי בהליך גירושין והפקיד בידי את האינטרסים החיוניים ביותר שלו היא "כוכב הצפון" שמנחה אותי לכל אורכו של ההליך המשפטי. הניסיון שרכשתי במהלך השנים הרבות שאני עוסקת בייצוג בהליכי גירושין מאפשרים לי לנווט את הלקוח לאורך ההליך עד לסיומו בתוצאה משפטית מיטבית, שתאפשר לו לשים את הליך הגירושין מאחוריו, ולצאת לדרך חדשה".

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: לב.האמור לעיל ובכל המאמרים באתר הליכי גירושין אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני הבוחן את נסיבות העניין הספציפי. המסתמך על המידע עושה כן על אחריותו האישית בלבד.

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות: רכב.
פרטי יצירת קשר:

 

יגיע כפיים 2,

תל אביב

טלפון: 077-9974772


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

077-9974772


מידע חשוב נוסף